Kurumsal
Hakkımızda

Doğalsan Alüminyum; imalat işine 1988 yılında demir doğrama, çelik konstrüksiyon ile başlayan firmamız, değişen şartlar gereği 1989 yılında alüminyum doğrama ve cephe giydirme, daha sonra 1993 yılında da PVC doğrama imalatına girmiştir. Kurulduğu günden bu yana gerek çağdaş ve özgün tasarımların uygulanmasında gerekse kalite, estetik ve ekonomi açılarından müşteri memnuniyetini ilke edinen ve bu uğurda gelişen kadrosuyla sektörde öncü konumuna yükselen bir kuruluştur.

Doğalsan Alüminyum’un uyguladığı projelerde; strüktürel silikonlu cam cephe sistemleri, özel dizayn panel cephe sistemleri, güneş kırıcı sistemleri, alüminyum dış cephe sistemleri, alüminyum doğrama sistemleri, PVC doğrama sistemleri, sürme pencere ve kapı sistemleri, panjur sistemleri, kompozit alüminyum levha kaplama sistemleri kullanılmaktadır.

Süreç içerisinde teknolojik gelişmeleri yakında takip edip bu yönde adımlar atan firmamız; cam, alüminyum kombinasyonlarına standart dizayn detaylarına bağlı kalmaksızın bilgi ve tecrübesini aktararak müşterilerine güvenilir, hızlı ve koordine bir hizmet sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Hızla gelişen alüminyum sektöründe ön sıralardaki yerimizi koruyarak kalite kavramını projeden satış sonrasına kadar sürdürüp iyiyle hiçbir zaman yetinmeden daima daha iyisini yapmaya çalışmak.

MİSYONUMUZ

• Değişen gelişen firma yapımızla müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılıyacak en iyi hizmeti; en kısa zamanda, en ekonomik şekilde sunmak.

• Modern, çağdaş ve teknolojik yatırımlarımızla kaliteden ödün vermeksizin sektördeki saygıdeğer yapımızı sürdürmek.